"Od przyszłego tygodnia zacznę ćwiczyć"! 
"Wiem, że dobrze byłoby poćwiczyć, lecz ja nie mam na to czasu". 
"Nie chce mi się tak męczyć. W sumie... to wcale nie muszę się odchudzać".

Takich i innych stwierdzeń słyszałam chyba setki razy. Wielkie plany o odchudzaniu, świadomość że przydałoby się zadbać o ruch, a później... cisza. Plany odchodzą w zapomnienie, bo brakuje chęci, motywacji, dyscypliny.

Dziś, nawet przypadkowo zapytana osoba o to, co należy robić, aby być zdrowym, poda Ci poprawną i często wyczerpującą odpowiedź. Zastanawiałeś się jak to jest, że mimo iż wiemy co należy robić istnieje ogromna przepaść między tym co robimy, a tym co wiemy. Jak myślisz - dlaczego? 

Według mnie jednym z głównych powodów jest to, że tworzymy w swoich głowach błędny obraz aktywności fizycznej. Jako wielki trud, wielki wysiłek, jako wielkie poświęcenie, aby być może kiedyś osiągnąć zaplanowany rezultat. Nie ma tam ani odrobiny przyjemności. Taki "widok" wcale jednak nie zachęca do pracy, prawda? No właśnie... 

Dlatego do kolejnego odcinka programu "Małymi Krokami do Szczęścia" postanowiłam zaprosić Piotra Widerę, trenera personalnego. Piotr podpowie nam na co zwracać uwagę, by aktywność fizyczna stała się częścią naszego życia. 


Podczas spotkania dowiesz się: 


- Jaki wpływ ma aktywność fizyczna na życie osobiste, biznes i relacje. 
- Bycie fit: Moda czy styl życia.
- Skąd czerpać motywację do ćwiczeń i jakich błędów unikać, aby jej nie stracić. 

 
 

 

START:  17 marca 2016 o godzinie 21.00
Oglądaj poniżej, na kanale YouTube 
l
ub na stronie wydarzenia Google +

 


 

 

 

 

Chcesz być na bieżąco
z nagraniami?

Zapisz się na listę wpisując już dzisiaj swoje imię 
oraz adres mailowy.