"Ty w ogóle nie słuchasz co się do Ciebie mówi!" , "Dobrze wiem co powiedziałem, a Ty odwracasz kota ogonem!"

Zdarzyło Ci się kiedyś wypowiedzieć lub usłyszeć takie słowa? 
Czy kiedykolwiek byłeś w sytuacji, że powiedziałeś jedno zdanie w dobrej intencji lecz ono wywołało gniew, złość a czasami nawet poważny konflikt?  

Okazuje się, że taka sytuacja zdarza się bardzo często. Myślimy jedno lecz wypowiadając nieumiejętnie słowa wywołujemy burzę, która może mieć poważne konsekwencje. Nie bez powodu mówi się, że słowa ranią bardziej niż nóż. To właśnie często przez nieumiejętną komunikację małżonek poczuje się oskarżany i zaniedbywany, dziecko - niekochane i niechciane, pracownik - niedoceniany i małowartościowy, a przecież... nie to było naszym zamiarem. 

Darek z rękąW kolejnym - już 20 odcinku programu "Małymi Krokami do Szczęścia" mam przyjemność poruszyć tematykę właściwej komunikacji. Moim gościem będzie Dariusz Kowalski Certyfikowany Coach ICI z prawie 1000 godzin coachingowych doświadczenia. Jeden z trzech w Polsce trenerów NLP certyfikowanych przez twórcę NLP Johna Grindera. Manager z 20 letnim doświadczeniem liderskim. Prywatnie ojciec trzech córek, od 21 lat w małżeństwie i to na dodatek z jedną żoną :) 

 

Podczas spotkania dowiesz się: 


- Jak wygląda komunikacja w dzisiejszym świecie i jakie ma znaczenie. 
- Jakie są trzy najczęściej występujące błędy komunikacji i jakie niosą konsekwencje. 
- Jakimi sposobami można poprawić komunikację. 

 

 

START:  10 marca 2016 o godzinie 21.00
Oglądaj poniżej, na kanale YouTube 


 

 

Chcesz być na bieżąco
z nagraniami?

Zapisz się na listę wpisując już dzisiaj swoje imię 
oraz adres mailowy.