O kobietach pisano wiele wierszy. Porównywano ją do kwiatów, mówiono o jej kruchości i wielkim sercu lecz również o jej inteligencji i zmienności.  A jednak to o nich mówi się, że "za sukcesem mężczyzny stoi kobieta". Zastanawiałeś się kiedyś jak to właściwie jest?  Wielkie serce, wrażliwość czy inteligencja i wewnętrzna siła? A może jedno i drugie?

MEZ_4608

 
 

Gabriela Kuca, ekspertka od  Kobiecej Siły z pewnością łączy wszystkie te cechy. Pomaga kobietom lepiej poznać siebie i wspiera je w tym, by żyły według własnego scenariusza. Czym jest ten scenariusz? To życie oparte na pasji, na tym co "Ci w duszy gra". Nic tak nie dodaje energii na co dzień, jak możliwość wykonywania rzeczy, które sprawiają Ci radość. Rzeczy, które sprawiają, że uwalnia się cała kobieca wewnętrzna siła, wewnętrzna odwaga i motywacja, by każdy dzień był tym w którym kładąc się spać powiesz: "to był dobry, pełny dzień". 

 

 

Jakby to było gdybyś
właśnie Ty...
mogła każdy dzień przeżyć według własnego scenariusza?

 
 

Miej odwagę,
żyj uważnie
i z pasją

 

Już 25 lutego o godzinie 21.00 (czwartek) będę miała zaszczyt gościć Gabrielę w programie "Liczy się postęp a nie perfekcja, czyli małymi krokami do szczęścia". Poprosiłam Gabrielę, aby podzieliła się z nami swoją wiedzą na temat podążania za pasją. Temat dotyczy przede wszystkim kobiet lecz warto, aby również płeć męska miała okazję usłyszeć kilka słów na ten temat. Kiedy mężczyzna pozwala spełniać się swojej kobiecie to... ich związek jest szczęśliwszy.

Gabriela zgodziła się również zdradzić nam kilka jej własnych sposobów na utrzymanie energii w ciągu dnia oraz przygotowała specjalną niespodziankę dla wszystkich uczestników, którzy zarejestrują się na spotkanie. 

 

 
 
 

Zobacz nagranie
"Bo w Kobietach Drzemie Moc!"


 
 
 
 
 
 

 

 

Chcesz być na bieżąco z kolejnymi odcinkami programu 
Małymi Krokami do Szczęścia? 
Zapisz się na listę a nic Cię nie ominie!

 

 

strzałka-prawo