Czy zastanawiałeś się kiedyś...

jaka jest różnica pomiędzy tymi, którzy zdobywają pierwsze miejsce na zawodach, a tymi, którzy mają drugie miejsce? Np. pływanie, biegi? Czasami są to tylko sekundy, lecz to właśnie one decydują o efekcie końcowym.
 
Dokładnie tak samo jest z naszą produktywnością – czasami tylko sekundy sprawiają, że możemy działać bardziej produktywnie i efektywnie. 

 

 

W produktywności chodzi o to, aby robić szybciej i więcej w pracy, prawda?
Błąd! Produktywność to nie to co myślisz!

Produktywność dzisiaj kojarzy się z przytłaczającą liczbą zadań do zrobienia, które trzeba wykonać w jak najkrótszym czasie. Niemal każdy myśli, że kursy o produktywności są tylko po to, aby zwiększyć Twoje "moce przerobowe", aby gnać, pędzić, robić więcej i więcej. Prawda jest jednak inna. W produktywności chodzi owszem o rezultaty, lecz nie mogą one ograniczać się jedynie do Twojej pracy. Chodzi o rezultaty w całym Twoim życiu. Chodzi o to, aby robić rzeczy właściwe i dla Ciebie ważne. Kiedy działasz z mocnym poczuciem sensu w życiu, Twoje działania nie tylko będą efektywniejsze, lecz również dadzą Ci satysfakcję i wpłyną pozytywnie na Twoje otoczenie. Jeśli Twoje działania są zgodne z Tobą i wpływają na Twoje szczęście pracujesz dużo produktywniej i osiągasz rezultaty, jakich oczekujesz. Produktywność to świadome działania, które przybliżają Cię do celu we wszystkich sferach życia: od pracy i finansów po relacje z innymi osobami i osobiste pasje. 

Dziś bardzo łatwo jest wpaść w wir życia naszego nowoczesnego oraz nieustannie zmieniającego się świata i stracić kontakt z tym, co ma dla nas największe znaczenie.  Bardzo łatwo jest wpaść w pułapkę „robienia czegoś”, a później ponoszenia konsekwencji jakimi są stres, przeciążenie organizmu, poczucie winy, brak spełnienia i zadowolenia. Pytanie tylko... Czy o to właśnie Ci chodzi? 

 

To nie mój wymysł, to fakt!

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest że dziś mimo, iż wiemy na temat technik organizacji czasu więcej niż kiedykolwiek wcześniej, to działamy z mniejszą produktywnością? Badania przeprowadzone przez Instytut Covey’a podają, że dziś średnio 40% czasu jest wykorzystywana bezproduktywnie, co dla nas oznacza, że albo zrobimy dużo mniej, albo będziemy musieli poświęcić znacznie więcej czasu – często niestety kosztem innych, ważnych dla nas spraw.

 

 

 

Nazywam się Justyna Pasionek, jestem trenerem i twórcą programu „Trzy Kroki do Szczęścia” oraz twórcą warsztatów o Holistycznym Podejściu do Produktywności i Efektywności. Pomagam swoim klientom w pełni wykorzystać ich możliwości, aby mogli działać efektywnie i harmonijnie, a dzięki temu produktywnie wykorzystać swój czas.  Pomagam również pójść o krok dalej. Zamiast tylko planować - będziesz realizować, zamiast tylko się uczyć  – wdrażać wiedzę w życie, zamiast mówić o tym, co nam utrudnia działania – uczę jak strategicznie radzić sobie z trudnościami bo istnieje Lepszy Sposób Działania.

 

Jak działam na co dzień?
Stosuję w praktyce to, o czym mówię. Uczę, trenuję, piszę artykuły, przeprowadzam wywiady z ciekawymi ludźmi. Stosuję zasadę: „Stań się zmianą, którą chcesz widzieć w świecie"

Co jest ważne dla mnie?
Życie oparte o wartości, świadomy rozwój, drugi człowiek i poszanowanie jego godności. 

 

 

Istnieje Lepszy Sposób Działania.

Lepszy Sposób Działania - Program Holistycznej Produktywności i Efektywności uczy Cię jak sprawić, aby drobne zmiany w jednej dziedzinie życia przyniosły pozytywny wpływ na pozostałe obszary i na rezultaty jakie będziesz osiągać. Wprowadzenie drobnych zmian zajmie Ci czasami tylko kilka sekund. Pomyśl - jakby to było, gdybyś już dziś - dzięki kilku sprawnym zmianom mógł skrócić swój czas pracy choćby o 25%, a przy tym nie odczuwał niepotrzebnego stresu?  

 

 

 

Mandala-Artwork1-600x462rqmt

Lepszy, czyli jaki? 

Lepszy - czyli uwzględniający Ciebie jako pełnego człowieka, a nie tylko jako maszynę do wykonywania pracy. Chodzi o to, że na działania człowieka nie jesteśmy w stanie patrzeć wybiórczo. Ciało, emocje, umysł i duch – są to elementy, które wzajemnie się przenikają. Duch – nadaje motywację, która wyzwoli konkretne emocje. Emocje spowodują, że Twój umysł zacznie pracować na zasadzie „bierzemy się do pracy”, lecz aby tą pracę wykonać – musisz mieć pewność, że jesteś sprawny i potrafisz działać na wysokich obrotach oraz odpowiednio radzić sobie ze stresem.  

Na swoje działania warto popatrzeć jak na obraz złożony z różnych puzzli.  Najpiękniejszy efekt jest wtedy, kiedy wszystkie puzzle są na swoim miejscu – nie ma w nim brakujących elementów lub ułożonych w sposób nieprawidłowy. Dokładnie tak samo jest z naszą produktywnością i efektywnością działań.  

Czy to Ciebie też dotyczy?

- Wiele razy słyszałeś o ustalaniu priorytetów (robieniu najważniejszych rzeczy w pierwszej kolejności) - jednej z najlepszych technik ułatwiających produktywne działania. Starasz się ją stosować, lecz Ci to nie wychodzi, bo... jesteś zestresowany, za późno wstałeś i nie masz czasu, bo inni coś chcą w tym czasie od Ciebie, bo ciężko Ci się skoncentrować, bo... itd.

 

- Pięknie i rozsądnie zaplanowałeś swój dzień i listę zadań do zrobienia, lecz wieczorem patrzysz na nią i okazuje się, że tak naprawdę niewiele udało Ci się zrealizować, a czas uciekł Ci przez palce.

 

- Czujesz się ciągle zestresowany, trudno Ci się zrelaksować i ciągle się o coś martwisz?

- Może czasami masz ochotę rzucić to wszystko czym się zajmujesz i odciąć się od tego ciągłego pośpiechu i hasła "rób więcej i szybciej, pędź do przodu"?

 

- Czasami zapominasz  co miałeś zrobić, albo przekładasz wiele rzeczy na później?

- Chcesz realizować dodatkowe plany i marzenia, może nowy biznes – wszystko już przygotowane, zaplanowane, a tu nagle… w głowie słyszysz „ja nie potrafię, to mi się nie uda”, "inni to mają szczęście" albo od innych „daj sobie spokój”, „to bez sensu”, "zejdź na ziemię".

- Masz precyzyjnie ułożoną dietę i plan ćwiczeń - chcesz zadbać o siebie, bo wiesz, że byłoby to dla Ciebie dobre.  Zabierasz się z nie, lecz trudno Ci w tym wszystkim wytrwać.

 

- Patrzysz na działania innych, później na swoje własne działania i wydaje Ci się, że nie jesteś wystarczająco dobry? Myślisz, że Ty nie potrafisz się zorganizować, że mógłbyś zrobić jeszcze więcej, lepiej? A później... masz poczucie winy, wyrzuty sumienia i uczucie frustracji, że kolejny raz coś Ci nie wyszło? 

 

 

 

 

puzzle

 

 

 

 

 

Jeśli identyfikujesz się z którąś z powyższych sytuacji to...

WITAJ W GRUPIE! JEST NAS WIĘCEJ!

Pocieszające to może nie jest, lecz teraz ważne jest, abyś nauczył się jak sobie z tym wszystkim radzić, by działać efektywnie, w zgodzie ze sobą i tym co daje Ci szczęście. 

 

Posłuchaj historii...

Dawno, dawno temu... w małej miejscowości na Podkarpaciu żyła pewna dziewczyna. Wesoła, zawsze uśmiechnięta, pełna ambicji i "głodna świata". Zafascynował ją temat produktywności i efektywności człowieka. Lubiła testować nowe techniki, sprawdzać co na nią działa, a co nie, co podniesie jej koncentrację albo dzięki czemu zaoszczędzi swój czas. Już wtedy miała okazję przekonać się, że oprócz konkretnych technik pomagających w organizacji ważne jest, aby uwzględnić w tym wszystkim proces naturalnych mechanizmów, jakie zachodzą w ciele człowieka. Jej ambicja i chęć realizowania więcej i więcej doprowadziła ją do punktu, w którym stwierdziła, że szkoda czasu na sen, ponieważ zamiast spać można realizować swoje pasje. Brak odpowiedniej ilości snu sprawił, że coraz trudniej było jej się skoncentrować na tym, co robi i realizować założone przez siebie zadania. Ten stan rzeczy sprawił, że coraz więcej odczuwała stresu, a to znów sprawiało, że trudniej było działać sprawnie, nie mówiąc już o napięciu, jakie towarzyszyło jej każdego dnia, braku umiejętności zrelaksowania, bądź wyrzutach sumienia związanych z "nic nie robieniem". Bywały nawet dni, gdy nie miała energii na nic.

Szukając wskazówek dlaczego tak się dzieje dotarła do pewnego pytania, które zmieniło jej postrzeganie produktywności:burnout woman
Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że długotrwały stres trwale uszkadza Ci komórki w mózgu?
Drogą dedukcji szybko zrozumiała, że skoro długotrwały stres oznacza uszkodzenie mózgu, to jej mózg nie będzie działał sprawnie i produktywnie na takim poziomie, na jakim by chciała. Musiała nauczyć się jak strategicznie pracować, by stres stał się jej sprzymierzeńcem, a nie przeciwnikiem. 
Później studia, praca, biznes, związek - wszystkie oczekiwania pędzącego świata sprawiły, że wpadła w pewne "ramy", które mówiły "musisz to", "powinnaś tamto", "tak przecież nie wypada", "to Ci się nie uda". Kilka lat udało jej się w ten sposób funkcjonować, lecz gdzieś brakowało jej tego jednego elementu, który sprawiał, że działała efektywnie - poczucie pełnego szczęścia i zadowolenia, że to co robi nie tylko daje jej pieniądze, lecz również ma duży sens i dla niej i dla innych. 

W jej życiu nastał moment, w którym postanowiła zrobić całkowitą rewolucję w dotychczasowej pracy i na poważnie zająć się przysłowiową „strefą komfortu”. Zrobienie planu wychodzenia z tej strefy to jedno, a walka z emocjami, które wtedy odczuwała to było zupełnie coś innego. Dopóki nie nauczyła radzić sobie z nimi wciąż doświadczała ogromnego spadku produktywności i efektywności działań. To doświadczenie stało się kolejnym puzzlem w układance zwanej „EFEKTYWNE I PRODUKTYWNE DZIAŁANIE”.  O ile jej układanka całkiem ładnie się prezentowała, to wciąż brakowało tam kilku elementów.

Zawsze lubiła czytać, poznawać, doświadczać, lecz w pewnym momencie doszła do wniosku, ze mogłaby wszystko robić znacznie szybciej, gdyby ktoś wprost powiedział jej co ma zrobić i jak działać. Wtedy zaczęła się jej głębsza edukacja – kursy on-line, personalne coachingi i mentoringi. Wszystko po to, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Doszła do wniosku, że efektywniejsze będzie zainwestowanie w „umysł” specjalistów i osób, które są dla niej autorytetem, niż tylko jej własna metoda prób i błędów – w końcu chodziło jej o to, aby robić rzeczy szybciej, wydajniej i  czerpać z tego satysfakcję.

Miała okazję pracować pod okiem trenerów Jacka Canfiela uznawanego za jednego z najbardziej wpływowych liderów rozwoju osobistego i stratega wysokiej produktywności. Zdanie jakie usłyszała od jednego z nich na poważnie wzięła sobie do serca:  „Pełny sukces osiągniesz tylko wtedy, kiedy Twoje zewnętrzne działania będą współgrały z tym, co na pierwszy rzut oka nie jest widoczne. Problem w jednej sferze znacznie obniży Twoje wyniki w sferze, gdzie chcesz działać bardzo produktywnie”. Przyglądnęła się wszystkim swoim dotychczasowym działaniom i musiała przyznać rację – brak produktywności wynikał z niezrozumienia pewnych kwestii, czasami zaniedbania, a czasami zwykłej ignorancji. Wtedy dokładnie zrozumiała słowa wypowiedziane przez Einsteina "Głupotą jest robić wciąż te same rzeczy i oczekiwać innych rezultatów". Nie było to łatwe. Musiała wprost sama przed sobą przyznać, że próba oszukania natury, biologii człowieka i jego umysłu jest jak walka z wiatrakami - nie daje żadnych rezultatów, a zabiera tylko cenny czas, na którym jej tak bardzo zależało. To był czas jej konfrontacji - z samą sobą. To był czas jej decyzji. Czas wyboru trasy, którą dalej miała podążać...

rozdroże

   Trasa  A. Mogła dalej udawać, że pewnych rzeczy wcale nie musi brać pod uwagę w produktywności. To będzie dla niej wygodne, bo znane, lecz wciąż część czasu będzie spędzała na stresującej "walce z wiatrakami" zamiast skupić się na tym, co jest dla niej naprawę ważne. 


 Trasa B. Mogła nauczyć się konfrontować swoje dotychczasowe działania z pokorą, zrozumieniem, działać w zgodzie z naturalnymi procesami, biologią człowieka a dzięki temu w pełni wykorzystywać swoje możliwości i w końcu z łatwością realizować to, czego pragnie. 

Dla niej wybór tej drugiej drogi był oczywisty - wybrała Lepszy Sposób Działania. On oznaczał nie tylko lepsze efekty na polu zawodowym jak i prywatnym, lecz również radość i poczucie spełnienia.  

 

A którą drogę Ty wybierzesz?


Tak jak ona kiedyś podjęła decyzję, tak i Ty musisz sam wybrać swoją drogę. Nikt za Ciebie tego nie zrobi i nikt, oprócz Ciebie nie będzie ponosił konsekwencji tego wyboru. 

 

Co zyskasz dzięki programowi "Lepszy Sposób Działania"? 

Między innymi...
- Zidentyfikujesz wszystkie bariery, które obniżają Twoją produktywność.
(Kwestionariusz: "Co sprawia, że nie mam sił i energii do efektywnych działań")

- Poznasz prawdziwą naturę stresu oraz nauczysz się jak w 5 krokach sobie z nim radzić  i wykorzystać go jako swojego sprzymierzeńca.

- Dowiesz się jak biologia człowieka wpływa na efektywność działań i jak tą wiedzę zamienić na konkretną strategię działania. 

- Nauczysz się jak prawidłowo planować i ustalać priorytety.

- Nauczysz się jak prawidłowo komunikować się z innymi ludźmi i rozwiązywać konflikty, które obniżają jakość Twoich działań.

- Dowiesz się jak skutecznie i bezboleśnie wyeliminować rozpraszacze czasu i uwagi. 

- Dowiesz się jak działać z motywacją i energią wtedy, kiedy tego potrzebujesz najbardziej. 

- Nauczysz się jak zachować harmonię w życiu by każdy dzień przynosił Ci zadowolenie i radość.

I wiele, wiele więcej....


A to wszystko...
W ZACISZU WŁASNEGO DOMU

Dla kogo jest ten program?

Dla tych którzy:

- czują, że nie wykorzystują w pełni swoich możliwości,
- czują, że ich dotychczasowy sposób działania nie daje oczekiwanych rezultatów,

- już są produktywni, a szukają dodatkowej inspiracji,
- czują, że nadmiar stresu obciąża i blokuje ich działania,
- są gotowi poświęcić swój czas na pracę nad sobą i wspólne spotkania on-line.

 

Dla kogo ten program nie jest?

Dla tych, którzy:
- lubią kolekcjonować wiedzę,
- chcieliby coś zmienić, lecz mają podejście:
  „TAK – zgadzam się, ALE…tak się nie da”

- szukają dróg na skróty, 
- program traktują jako koszt, a nie jako inwestycję.

 

 

W jakiej cenie jest ten program?

W cenie jednej małej kawy dziennie przez najbliższe 4 miesiące. Ten kurs to proces. Moim celem jest nauczyć Cię jak wdrażać w życie potrzebne zasady, aby dały Ci trwały efekt. Bazując na dotychczasowej pracy i na znajomości "pracy mózgu" wiem, że to jest możliwe tylko podczas systematycznego procesu. 

Dlaczego w cenie jednej kawy i ile to jest?

Lubię kawę :) Siedząc kiedyś w kawiarni i ucząc się z książek na własną rękę powstało mi w głowie wiele pytań, które pozostały bez odpowiedzi. Wtedy pomyślałam, że gdybym choć część pieniędzy, jakie wydaję na kawę, przeznaczyła na mentoring u osób, od których się uczę, to szybciej uzyskałabym efekt, jakiego oczekuję i szybko odrobiłabym zainwestowane pieniądze. I tak też się stało. 

Jest to testowa wersja programu i z jednej strony chcę dać Ci szansę zaoszczędzić Twój czas i pieniądze, a z drugiej strony chcę prosić Cię o przysługę – o feedback po zakończeniu procesu. Cena dobrej kawy to średnio 14zł, a koszt programu, to ok 6zł dziennie. Oficjalna wersja tego 4 - miesięcznego programu będzie kosztowała minimum 2000zł, zatem ponad 1000zł zostanie Ci w kieszeni.  

 

Czy jest gwarancja?

TAK – jeśli będziesz aktywnie uczestniczył i wykonywał prace domowe, a mimo to nie osiągniesz efektów – zwrócę Ci całą kwotę.
(Bez obaw - nie będziesz nic robił co mogłoby wpłynąć na Twoje poczucie godności lub wystawiło Cię na ośmieszanie. Zawsze stosuję zasadę "chrońmy swoją pewność siebie".)

 

Co trzeba zrobić, aby wziąć w nim udział?

Wypełnić formularz zgłoszeniowy w pełni uzupełniony. Będę się kontaktować z Tobą osobiście po uzupełnieniu formularza zgłoszeniowego. Zaproszę Cię na 30 min konsultację (przez tel lub skype), aby zobaczyć czy realnie ten kurs pomoże Ci podnieść efektywność Twoich działań i na ile jesteś gotowy by popracować nad sobą. Ten kurs będzie bardzo interaktywny więc również dobrze jest poznać się przed jego rozpoczęciem, by zobaczyć czy nadajemy na tych samych falach. Liczba miejsc ograniczona. 

Kiedy?

Start we wrześniu. 

Powody dla których warto dołączyć.

 

- Podniesiesz efektywność swoich działań w prosty, naturalny i przyjemny sposób. 

- Stres i niepokój zamienisz na motywację, wewnętrzny spokój i pewność, że wszystko jest tak jak powinno być.

- Zaoszczędzasz pieniądze ponieważ zamiast poszukiwać na własną rękę i czytać stosy książek i artykułów otrzymujesz uporządkowaną i wyselekcjonowaną wiedzę ekspertów z całego świata. 


- Wdrażając zasady zaoszczędzisz czas - zamiast spędzać czas na poszukiwaniach "w ciemno" i próbując co działa a co nie, korzystasz z wiedzy osób, które te zasady stosują i są w stanie nauczyć Cię prostego systemu ich wdrażania. 

-  Masz możliwość uzyskania odpowiedzi na nurtujące Cię pytania podczas całego programu. 

- Otrzymasz bezpłatny dostęp do oficjalnej wersji programu i nigdzie indziej nie dostępne zniżki na przyszłe kursy oraz platformę internetową do śledzenia postępów (w przygotowaniu).

- Ten program jest Twoją inwestycja - w siebie i we własny rozwój, byś mógł wprowadzić trwałe zmiany, które podniosą efektywność Twoich działań na zawsze. Inwestujesz - zyskujesz więcej. 

Inni o mnie i o mojej pracy...

„Justyna jest bardzo pozytywną osobą. Nieustannie się uśmiecha i ma cechę, którą niezwykle cenię u trenera
- pozwala drugiemu człowiekowi poczuć się ważnym” Paulina Kozub


„Warsztaty z Justyną, w których uczestniczyłam, pomogły mi zrozumieć, co tak naprawdę jest blokerem mojej produktywności. 
W trakcie zajęć pracowaliśmy nad konkretnymi przykładami, które były dopasowane do naszej grupy.
Teraz wiem, że wskazówki z takiego szkolenia przydają się nie tylko doraźnie, ale wdrożenie ich w życie
 o wiele ułatwia panowanie nad emocjami, ciałem i duchem ...” Beata Solarz

 

„Justyna jest osobą bardzo otwartą, ciepłą i profesjonalną. Widać to, już po pierwszej rozmowie,
ma bowiem dużą wiedzę i dysponuję też ogromnym doświadczeniem. Poza tym, to czym się zajmuje,
to jest Jej pasja, a dzięki temu podchodzi do każdego z nas z pozycji serca, a nie tylko "rozumu".
Polecam Wszystkim, którzy chcą sobie pomóc!”
 Anna Ciszewska

 

„Justynę znam jako bardzo pozytywną osobę, pełną energii i ciekawych pomysłów. Jeżeli realizuje jakiś projekt,
to daje z siebie wszystko i angażuje się na maksimum. Dlatego z czystym sumieniem mogę ją polecić,
bo nie znam drugiej takiej osoby, tak kreatywnej i potrafiącej zmotywować do działania”.
Andrzej Hilczer

 

„Byłam tylko na jednym szkoleniu, prowadzonym przez Justynę - dotyczyło 4 filarów produktywności.
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, jak wiele to szkolenie mi poukładało i jak prostymi środkami można
coś na stałe poprawić w swoim funkcjonowaniu. Justyna jest bardzo komunikatywna i ciepła, ma w sobie ogromne
pokłady dobrej zaraźliwej energii.”
 Małgorzata Sękalska

 

„Justynę spotkałem pierwszy raz przypadkiem. Okazało się, że Justyna nie dość, że jest otwarta, radosna, ciepła,
to jeszcze ma ogromną wiedzę w dziedzinie, którą się zajmuje i nieodparcie zaraża wszystkich wokół pozytywnym podejściem
do życia i pracy. Profesjonalizm, łatwość przekazywania wiedzy, prawdziwa pasja, chęć pomocy innym i przede wszystkim uczciwość w relacjach klient - dostawca
.” Dariusz Kowalski

 

„Polecam projekty prowadzone przez Justynę, ponieważ daje ona dużo praktycznych i prostych wskazówek
do zastosowania w codziennym życiu. Pozytywna energia i pełne zaangażowanie prowadzącej sprawia, że na
warsztatach jest miła atmosfera. Przygotowane materiały są bardzo wartościowym materiałem do pracy
poza warsztatami.”
Łukasz Reichert

 

„Justyna jest autentycznym przykładem stosowania w praktyce wszystkiego o czym mówi.
Jej energia i optymizm udzielają się bardzo szybko, a wiedza jaką przekazuje sprawia, że człowiek jest uważny mimo późnej pory. Podczas zajęć padają pytania, na które warto sobie odpowiedzieć. Pomagają one zidentyfikować czynniki blokujące naszą energię co przekłada się na właściwy sposób umiejętnego wykorzystania własnych zasobów do działania zarówno w pracy jak i po pracy. Zajęcia z Justyną to krok w kierunku lepszej wersji siebie”.
 Ewelina Wójcik

Co będzie w programie?

Praca dwutorowa: zewnętrzna i wewnętrza. Zewnętrzna – po to, aby dać konkretne narzędzia, a wewnętrzna – chroniąca przed sabotowaniem działań.  Materiały do pracy własnej, raz na dwa tygodnie spotkanie on-line, indywidualna sesja „startowa”, pomoc w tworzeniu planu działania i jego wdrażaniu, szybkie konsultacje mailowe między spotkaniami. 
(Zakres tematyczny poniżej)

PROGRAM:

WSTĘP:
„Klucz do prawdziwej produktywności i efektywności”

Moduł 1.
Życie oparte na wartościach. 
Cel i wizja życia. Role jakie pełnię w życiu.

Zmianę zaczynam od siebie – ale jak?
Kodeks moich własnych zasad i jego praktyczne zastosowanie.

 

Moduł 2.
Harmonia życia zawodowego i prywatnego - jak ją budować?
Znaczenie relacji i aspektu społecznego w procesie produktywności
i zarządzania własną energią.
Jak zbudować środowisko, które wspiera nasze działania i zwycięża razem z nami.

Moduł 3.
Biologia człowieka i naturalne mechanizmy wspomagające działanie.
Jak zadbać o sen, ruch, odżywianie, strategiczną regenerację i relaksację,
głównie wtedy kiedy myślisz, że nie masz na nią czasu.
Co jest prawdziwą przyczyną stresu i jak sobie z nim radzić - proste
i skuteczne techniki do zastosowania w pracy i w domu.  


Moduł 4.

Mój wewnętrzny potencjał. Talent i charakter. 
Jak odnaleźć przysłowiową strefę „flow” i jak strategicznie ją wykorzystać.
Jak radzić sobie ze strachem. Otwartość na zmiany. 
Jak się komunikować prawidłowo i z łatwością rozwiązywać konflikty.

Moduł 5.
Jak się zorganizować i przejęć kontrolę, gdy masz dużo obowiązków
i zadań do wykonania.

Przeciążenie i wypalenie. Planowanie i priorytety.
Nawyki i rytuały – jak wprowadzać je skutecznie?  

Moduł 6.
Jak rozwinąć laserową koncentrację, aby skrócić czas pracy.
Strategie działań w oparciu o badania nad mózgiem, strategie sportowców
i osób „wysoce produktywnych”.
Skuteczna eliminacja rozpraszaczy.

Moduł 7.
Mierzenie postępów – jak robić to skutecznie.
Co robić gdy nie widzę wyników i skąd brać chęci oraz energię do dalszych działań.

 

 

BONUSOWE  spotkania on-line.

- Co mnie blokuje, ogranicza i nie pozwala pójść naprzód?
- Perfekcjonizm, przekładanie rzeczy na później i strach – jak sobie z nimi radzić?
- Skąd mam wiedzieć, że idę właściwą drogą, czyli do czego zostałem stworzony?
- Zostaw przeszłość za sobą i zacznij żyć - transformacja wewnętrznego świata.
(Tylko dla pierwszych 15 osób)