Kiedyś usłyszałam stwierdzenie, które zmieniło moje postrzeganie życia i pracy: "Nie zgadzaj się na przeciętność, ponieważ staniesz w kolejce po pracę z innymi przeciętnymi ludźmi. Jakie masz szanse, że wybiorą Ciebie, jeśli jesteś przeciętny"? To był strzał w dziesiątkę! O ile nigdy nie chciałam zgadzać się na przeciętność to zrozumiałam, że w tym stwierdzeniu jest również zawarty aspekt ekonomiczny, który można podsumować w słowach: "Bądź przeciętny, a będziesz mieć przeciętne zarobki". Te dwa zdania usłyszałam podczas jednego ze szkoleń w ramach ówczesnej Akademii Przedsiębiorczości a dzisiejszej Akademii Osiągnięć, założonej przez Marka Waberskiego. 

To właśnie brak zgody na przeciętność zawsze sprawiał, że zaczęłam zwracać uwagę na to, co dzieje się we wszystkich obszarach mojego życia - to daje nam pełne szczęście. W dzisiejszym odcinku właśnie będzie mowa o Life Balance z osobą, która ta ideą żyje na co dzień, która promuję tą ideę na szkoleniach Life Balance Seminar. Z osobą, która nie zgodziła się na przeciętność i została... milionerem. Mowa oczywiście o Marku Waberskim. 

Marek Waberski - praktyk biznesu, mówca motywacyjny, skuteczny menedżer, coach i trener rozwoju. Przez 17 lat Dyrektor Zarządzający jedną z największych sieci sprzedaży produktów finansowych w Polsce. Autor książki "Droga Milionera czyli sztuka owocnego życia" jak również 21-dniowego Programu Twojej Osobistej Transformacji. 

 


droga milionera

"Jedynie równowaga w życiu może zapewnić Ci pełnię szczęścia, zadowolenie i wewnętrzny spokój. Wiele osób o tym zapomina, koncentruje się na jednej płaszczyźnie, a zaniedbuje inne, które są równie ważne. Oczywiście mówimy o prawdziwym szczęściu, a nie pozornym, które widzą inni. Pewnie wiesz, że możesz wykreować swoje szczęście. Możesz wyglądać na zadowoloną osobę, ale kluczowe pytanie jest inne:czy czujesz się wewnętrznie atrakcyjną osobą?(...) Zauważ, że mówimy tutaj o szczęściu, którego Ty doświadczasz, nie inni. "  
Marek Waberski "Droga Milionera"

 

 

 

 

Podczas spotkania:

Czym jest Life Balance i dlaczego go potrzebujemy?
Sztuka owocnego życia.
Najważniejsze umiejętności w życiu.

 

 

Polub nas, oglądaj nas, podziel się z innymi :)

 
 
Facebook
Google+
http://justynapasionek.pl/life-balance-sukces-i-zycie-osobiste/">
TWITTER
LINKEDIN
 

Podczas spotkania Marek wspominał o kilku książkach, które stały się dla niego inspiracją, o swojej książce oraz o "21 Dniowym Programie Osobistej Transformacji".  Kilka odnośników poniżej. 

 

21 Dniowy Program Transformacji Osobistej
Droga Milionera czyli sztuka owocnego życia. 
Life Balance Seminar