„Stan się zmianą którą chcesz widzieć w świecie”

Justyna Pasionek jest w 100% zaangażowania w prowadzenie osób przedsiębiorczych i ambitnych w kierunku ponadprzeciętnego życia. Pomaga im rozwijać nowe umiejętności, doświadczać osobistych transformacji, lepiej zarządzać własną energią. Wszystko po to, aby mogli zrealizować najśmielsze cele biznesowe i prywatne szybko i skutecznie wciąż zachowując harmonię i spokój w sercu.

 

Jeśli szukasz odpowiedniej osoby, która może poprowadzić Cię przez proces skutecznej realizacji celów, osiągnięcia ponadprzeciętnej energii i efektywności w życiu jesteś we właściwym miejscu.

 

 

Przez ostatnie 13 lat pomogłam tysiącom osób z podobnymi wyzwaniami osiągnąć ich cele personalne, edukacyjne i biznesowe w sposób pozwalający zaoszczędzić czas i pieniądze. Moją misją i obowiązkiem jest dzielenie się z przedsiębiorcami wiedzą, na temat najskuteczniejszych taktyk pozwalających działać efektywniej, zarabiać więcej pieniędzy, działać odważniej by osiągać ponadprzeciętne wyniki w życiu.

 

Wszystko zaczęło się już bardzo dawno temu...

Moja ścieżka, by zostać trenerem i nauczycielem efektywności i skutecznej realizacji celów zaczęła się dość wcześnie bo w wieku 5 lat. W miejscowości Jarocin na podkarpaciu wzięłam udział w pierwszym publicznym wystąpieniu. Były to występ taneczny, na który trenowałam tak długo aż osiągnęłam mistrzostwo w trudnym do opanowania kroku dla 5-letniego dziecka. Późniejsze lata to kolejne wystąpienia, role nauczyciela i trenera które miały na celu wspieranie innych w ich rozwoju.


Zobacz co inni mówią o mnie i o mojej pracy:


Byłam tylko na jednym szkoleniu prowadzonym przez Justynę - dotyczyło 4 filarów produktywności.
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, jak wiele to szkolenie mi poukładało i jak prostymi środkami
można coś na stałe poprawić w swoim funkcjonowaniu. Justyna jest bardzo komunikatywna i ciepła,
ma w sobie ogromne pokłady dobrej zaraźliwej energii.” 
Małgorzata Sękalska

 

Justyna jest autentycznym przykładem stosowania w praktyce wszystkiego o czym mówi.
Jej energia i optymizm udzielają się bardzo szybko, a wiedza jaką przekazuje sprawia, że
człowiek jest uważny mimo późnej pory. Podczas zajęć padają pytania, na które warto sobie
odpowiedzieć. Pomagają one zidentyfikować czynniki blokujące naszą energię co przekłada
się na właściwy sposób umiejętnego wykorzystania własnych zasobów do działania zarówno
w pracy jak i po pracy. Zajęcia z Justyną to krok w kierunku lepszej wersji siebie”.
 Ewelina Wójcik


Justyna jest bardzo pozytywną osobą. Nieustannie się uśmiecha i ma cechę, którą niezwykle
cenię u trenera - pozwala drugiemu człowiekowi poczuć się ważnym” 
Paulina Kozub


Podobne korzyści czekają na Ciebie kiedy zaprosisz mnie, bym mogła wspierać Twój sukces.

 

Nic tak nie przynosi mi radości, jak rezultaty moich podopiecznych, którzy każdy dzień zaczynają z większą energią do działania, wiarą w siebie i swoje możliwości. Jak słowa wypowiedziane przez nich: „Justyna to naprawdę działa”.

To co mnie wyróżnia spośród innych trenerów rozwoju osobistego to dokładne uwzględnienie biologii człowieka w procesie realizacji celów. Biologia człowieka jest składnikiem, który albo przyspieszy Twoje rezultaty, albo sprawi, że nie będziesz w stanie wykorzystać w pełni swojego potencjału. Moja 16 letnia przygoda jako trener fitness, z wieloma międzynarodowymi certyfikatami, pozwoliła mi dokładnie zrozumieć znaczenie biologii człowieka w procesie efektywnej realizacji celów oraz wypracować najskuteczniejsze strategie.

Nie zawsze było tak optymistycznie i kolorowo...
Choć zawsze uważała, że świat ma do zaoferowania znacznie więcej każdemu człowiekowi niż mu się wydaje, a życie jest zbyt piękne, by pozwalać sobie w nim na przeciętność to nie zawsze życie było kolorowe. W sercu wiele marzeń, inspiracji, wiele planów, działań, ciągłej edukacji lecz… coraz mniejsza wiara w siebie bo wymarzonych rezultatów brak.

Jeden zwykłe wydarzenie, w zwykły dzień okazało się tym przełomowym. Pływając na basenie, trochę bez sił, radości i motywacji powiedziała sobie: „Nie odpuszczę. Zrobię to co zaplanowałam”. To był moment w którym poznała główną zasadę efektywności: Zanim od innych otrzymasz wsparcie, wspieraj sam siebie bo jesteś w stanie zrobić więcej niż Ci się wydaje”.

 

Dużo się zmieniło...

Od tamtej pory zamiast pragnąć, aby świat zmienił się dookoła i otaczający ją ludzie zaczęła zmieniać siebie i swój sposób postrzegania oraz wykonywania dotychczasowych działań.  Z otwartością, pokorą i determinacją zaczęła uczyć się od najlepszych na świecie: Alex Mandossian, Jack Canfield, Doug Brown, Blair Singer, John Assaraf, Daniel Aman, Heidi Hanna, DC Gonsalez to tylko niektórzy mentorzy i nauczyciele.
Ta edukacja zaprowadziła ją między innymi na międzynarodowe sceny: w San Diego w USA, gdzie znalazła się w finale konkursu „Marketer Of The Year” oraz Mediolanie gdzie oficjalnie została przedstawiona jako polski coach Alexa Mandossiana. Alex, partner znanego w Polsce T.Harva Ekera, jest określany mianem „Warren Buffet marketingu internetowego”, który oprócz zarabiania pieniędzy uczy jak grać, aby być bohaterem swojego życia i pracy na własnych warunkach.

To podróż którą podąża sama i do której zaprasza tych, którzy chcą ponadprzeciętnego życia.

 

Na co dzień...
Justyna na co dzień prowadzi praktykę indywidualną, nastawioną na  realizację odważnych celów oraz poprawę efektywności codziennych działań. Prowadzi również warsztaty z tematyki produktywności i efektywności oraz zarządzania energią, która chroni przed spadkiem motywacji, zaangażowania i wypalenia. Jest inicjatorem projektu "Sekrety Efektywności", oraz pisze artykuły na łamach portalu InnPoland Obecnie mieszka w Krakowie razem ze swoim mężem.

Z wielką przyjemnością pomogę Ci przejść przez proces realizacji Twoich odważnych celów tak, aby nigdy nie brakło Ci sił na ich wykonanie i abyś mógł osiągnąć mistrzostwo w życiu.  Wypełnij formularz i dowiedz się czy kwalifikujesz się na bezpłatną sesję strategiczną „Make this happen now”. Odwiedź: justynapasionek.pl/assessment