Zastanawiałaś (tak - tym razem piszę do kobiet, choć drogi mężczyzno również jesteś mile widziany) się kiedyś jakby to było, gdybyś była dobrze zorganizowana? Miała pewność, że wszystko to co jest dla Ciebie najważniejsze było zrobione przed południem? Myślisz, że to byłoby możliwe? Czy można sprawić, aby czas był na Twoich usługach? 

W kolejnym odcinku programu "Małymi Krokami do Szczęścia" mam przyjemność gościć Panią Swojego Czasu, która powie nam kilka słów jak to z tym czasem faktycznie jest i podpowie jak efektywnie planować swoje działania. 
KO20160225_0188

Aleksandra Budzyńska - Pani Swojego Czasu to ekspertka od zarządzania czasem, która uczy kobiety jak dobrze się zorganizować. Wierzy w to, że każda kobieta może stać się Panią Swojego Czasu jeśli weźmie w swoje ręce własne życie. 

Hasło "Jedna minuta planowania zaoszczędzi Ci dziesięć minut pracy" na tyle mi się zawsze podobało, że sama nie wyobrażam sobie życia bez planowania.  Dlatego też wszystko co tyczy planowania lubię sprawdzać na sobie.

Olę i jej działania obserwowałam już od jakiegoś czasu  - mogę powiedzieć, tak trochę z boku - przyglądając się czym właściwie jest Pani Swojego Czasu. Pierwszy raz miałam okazję usłyszeć o niej na Zlocie Latającej Szkoły Kobiet. Pamiętam jak mówiła, że kobiety robią zbyt długie listy "zadań do zrobienia"  czego efektem jest ciągłe zmęczenie i często niezadowolenie z samej siebie bo "nie zrobiłam wszystkiego co miałam na liście". Musze przyznać, że też mi się to kiedyś zdarzało. A Tobie?  

Podczas 7 Spotkania Klubu Miasta Kobiet w Krakowie Ola była gościem specjalnym i muszę przyznać - podoba mi się to w jaki sposób uczy inne kobiety organizacji czasu więc postanowiłam ją zaprosić do programu. Praktyczna wiedza, konkretne wskazówki lecz też bezpośredni sposób mówienia o tym co robimy źle. Oprócz tego, że jest świetnie zorganizowana pokazuje, że jest przede wszystkim kobietą, żoną i matką dwójki dzieci. 


Podczas spotkania dowiesz się: 


- Dlaczego planowanie jest ważne i jak je zacząć efektywnie.
- Jak ma się planowanie do naszych postanowień 
- Jakie błędy popełniamy podczas planowania. 

 

 

 

START:  3 marca 2016 o godzinie 21.00
Oglądaj poniżej lub bezpośrednio na stronie wydarzenia Google +
 

 

Linki do stron wspomnianych podczas rozmowy:

Strona internetowa Pani Swojego Czasu: www.paniswojegoczasu.pl

Obowiązkowe narzędzie, każdej pani chcącej mieć swoje życie pod kontrolą: 
Planer Pani Swojego Czasu

Kurs Zrób To Dziś
Sprzedaż kursu trwa od 4 do 11 kwietnia 2016! 
Jeśli nie chcesz przegapić koniecznie wpisz się na listę osób zainteresowanych kursem. 

 

 

Chcesz być na bieżąco
z nagraniami?

Zapisz się na listę wpisując już dzisiaj swoje imię 
oraz adres mailowy.


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.