W firmie

Świetne organizacje działają dzięki mocnym, efektywnym i dobrze współpracującym zespołom. 
Może jesteś liderem chcącym zbudować pozytywną kulturę w pracy lub managerem chcącym zmotywować i podnieść poziom energii swoich pracowników. Może jesteś szefem, któremu zależy na wysokiej produktywności i efektywności w działaniu. Mogę pomóc Ci wdrożyć zasady efektywnej produktywności i efektywności w oparciu o zasady zarządzania energią, by efekty działań były nie tylko lepsze lecz przede wszystkim trwałe. 

Jak? 

1. Poprzez jednodniowe dedykowane warsztaty:
"
Nauczę Cię jak działać skuteczniej".
"Work-Life Balance integration - jak osiągać rezultaty i mieć radość z życia.
"Gdy stres blokuje moje działania... szybkie techniki do zastosowania w pracy"

2. Program indywidualny i grupowy pozwalający trwale wprowadzić pozytywne zmiany
"Lepszy sposób działania"

Zdrowie, Radość i Energia - wyzwanie 21 dni


3. Wyjazdowe szkolenia a na nich: warsztaty o produktywności, tworzenie wizji życia i pracy z ustaleniem konkretnego planu działania, trening fitness i nauka relaksacji, integracja i zabawa.

Program - ustalany indywidualnie.
Więcej informacji pod tel 727 921 460 lub kontaktując się poprzez justyna@justynapasionek.pl)

 
 

Indywidualnie

Podstawowa pewność siebie wynika z wiedzy - zarówno o efektywnych technikach jak i wiedzy o samym sobie. Pewność siebie potrzebna do działania wynika z jasno sprecyzowanej wizji i konkretnego planu działania, który wdrażasz w swoje życie krok po kroku. Czy wiesz, że większość osób wie co powinna zrobić lecz tylko niewiele osób wie, jak robić to skutecznie? Jeśli Ty również czujesz, że brakującym elementem Twoich działań jest ustalenie konkretnej wizji i planu działania to mogę Ci pomóc. 

Jak? 

Poprzez skuteczne prowadzenie w tworzeniu wizji i realizowaniu planu działania w oparciu o zasady efektywnej produktywności i skutecznej realizacji celów. 

Umów się na sesje wysyłając zgłoszenie
na adres justyna@justynapasionek.pl wpisując:
w tytule "Chcę działać skuteczniej",
a w treści wiadomości: Imię, nazwisko, nr telefony oraz preferowane godziny kontaktu.


 

Na konferencjach.

Prowadzisz ciekawą konferencję i poszukujesz tematów, które są ciekawe i zainspirują do zmian? 

Chętnie opowiem na czym opiera się skuteczność codziennych działań, która  daje rezultaty, na których nam zależy oraz pomaga utrzymać dobre relacje

 

Dlaczego ze mną?

"Polecam projekty prowadzone przez Justynę ponieważ daje ona dużo praktycznych i prostych wskazówek do zastosowania w codziennym życiu. Pozytywna energia i pełne zaangażowanie prowadzącej sprawia, że na warsztatach jest miła atmosfera. Przygotowane materiały są bardzo wartościowym materiałem do pracy poza warsztatami."
Łukasz - agent ubezpieczeniowy, Kraków

 
 

"Bardzo przydatna tematyka, proste zastosowania dostępne dla każdego człowieka przedstawione w bardzo przystępny, pozytywny sposób. Dużo pozytywnej energii. Szkolenie otworzyło mi oczy na to, gdzie najbardziej ucieka moja energia" 
Karolina - biotechnolog, Kraków

Justyna jest autentycznym przykładem stosowania w praktyce wszystkiego o czym mówi. Jej energia i optymizm udzielają się bardzo szybko, a wiedza jaką przekazuje sprawia, że człowiek jest uważny mimo późnej pory. Podczas zajęć padają pytania, na które warto sobie odpowiedzieć. Pomagają one zidentyfikować czynniki blokujące naszą energię co przekłada się na właściwy sposób umiejętnego wykorzystania własnych zasobów do działania zarówno w pracy jak i po pracy. Zajęcia z Justyną to krok w kierunku lepszej wersji siebie. Ewelina, Kraków

 
 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI